Uživatel nepřihlášen Přihlásit/registrovat.

O nás

Děkujeme, že jste navštívili naši webovou stránku. Naše firma vznikla v roce 1996 a zabýváme se prodejem sportovní a doplňkové výživy, posilovacích strojů a trenažérů pro domácí i profesionální využití, potřeb pro aerobic, provaznických výrobků, rehabilitačních pomůcek (power bally, posilovací gumy..) a veškerého tělocvičného nářadí.Dále provádíme veškeré opravy a revize,rotopedů.běžících pásů,eliptických trenažérů,stepprů a posilovacích strojů.

Nabízíme vysokou kvalitu uvedeného nabízeného zboží, garanci záruky, záruční a pozáruční servis, servisní služby a profesionální práci. Zboží dovážíme k zákazníkovi zkompletované nebo jeho montáž provádíme u zákazníka. Servisní služby a opravy poskytujeme i na zboží u nás nezakoupené, zajistíme dovoz i odvoz.

Vybavujeme posilovny a tělocvičny na klíč, dle přání zákazníka nebo dle vypracovaného návrhu.
Našimi klienty jsou základní i mateřské školy, rehabilitační centra, hasiči, policie a vojsko. Zajišťujeme pravidelnou prohlídku a kontrolu posilovacích strojů, trenažérů, rotopedů a veškerého sortimentu námi dodaného klientům.Tyto prohlídky jsou součástí našich servisních služeb a jsou prováděny zcela bezplatně.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem s vedením a provozováním fitcentra Vám můžeme nabídnout vypracování tréninkového profilu.Spolupráce se zdravotní sestrou Vám zaručí sestavení kompletního dietního stravovacího programu ke snížení váhy nebo programu k nabrání kvalitní svalové hmoty.

Provádíme také veškeré opravy a revize rotopedu,posilovacích strojů,eliptiků,cyklotrenažerů a běžících pásů od všech firem.Opravy provádíme po celé ČR

Těšíme se na spolupráci s Vámi a děkujeme za projevenou důvěru k nám.

Sídlo firmy:

U podjezdu 16 Olomouc

tel:608781286

Příjem oprav:

Třída Svornosti 57

O.D.Timpo

/po telefonické domluvě/ 585414250


 FITNESS SHOP

Prodejna: pouze po telefonické domluvě

ŚTERNBERK(klikněte pro větší mapu)

Prodejní doba: po telefonické domluvě


Mobil:   608781286

 

WWW:  www.fitness-olomouc.cz

E-MAIL:

SKYPE:usafitnessshop

              fitness olomouc

             fittimpo

Mráček Vladimír - POSILOVACÍ STROJE - ekatalog.czVybavení posiloven, fitness center - ekatalog.cz
Akční zboží:
Posilovací věž Bioforce Posilovací věž Bioforce Vyberte výrobce:

 

Povinná registrace
Při prvním nákupu Vás automaticky zaregistrujeme a před prvním nákupem ověříme telefonicky či emailem pravost registrace. Těšíme se na Vaše nákupy.

Váš košík je
prázdný.

ON-LINE KOMUNIKACE:
Skype: fitnessolomouc